Negaidīti.

Septembris 17, 2008

Uzreiz citāts:

ASV Senāts savā sēdē otrdienas vakarā vienbalsīgi apstiprināja rezolūciju, kurā teikts, ka Krievijai jāatzīst padomju okupācija Latvijā, Lietuvā un Igaunijā par nelikumīgu.

Protams, ka Krievija to DIEZvai darīs, protams, amerikāņu valdības puikas to nedara tāpatvien, bet šā vai tā, tas nedaudz sirsniņu, tomēr, silda. Cik tad var košļāt tās ēzeļa austiņas, Lācītis ar Puķinku piesarks uz mirkli. Lai nu kā, Krievijas ekonomika teju atkal būs uz saviem dibenvaigiem kartupeļu vagā, tā īsti pat savu kuslo pakaļu nepacēlusi, tik sacēlusi nepatīkamu smaku apkārtnē. Nudien žēl krievu tautu, kura cietīs [un jau cieš] visvairāk.

Vienmēr pagalmā ir kāds lielāks kaimiņš, kas regulāri terorizē mazākos un nekad neatzīst savas kļūdas, jo tas taču kaut kā ņe po našemu, viņam vienmēr ir jālielās, da ar jebko un parasti tāds neizceļās ar lielu IQ, tāpēc jau laikam kompensē visu ar dūrēm. Pie vietas nerātno kaimiņu var nolikt tikai kāds no blakuspagalma spēcīgajiem puišiem, vai arī apvienojoties visiem kopā, pagalma ietvaros, tad ar’ var sadod huļigānam pa asti.

Advertisements

Viena atbilde to “Negaidīti.”

  1. fff said

    Yes , Yes man patika par to ru atsēdināšanu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: