09.2008.

augusts 27, 2008

Mumiy TrollNu, ko, septembra vēsmas jau tagad jūtamas, vēl gan nav dzeltenbrūnu lapu kaudzes ielās, bet jau pamanām skolēnu samocītos smaidus, zinu šo sajūtu, aha, vasaras teju nebija, ierasta parādība. Bet šoreiz gribu lūkoties uz šo ar pozitīvismu!

Proti, maldoties nekurienē, izlasīju, ka šī gada devītajā mēnesī iznāk jaunais Mumiy Troll albums ar nosaukumu “8”, lieki piebilst, ka daudzi iepriekšēji šiem čalīšiem bijuši lieliski darbi, bet šis solās būt šedevrs, kā viens kritiķis izteicās, ka tā ir pēdējā laika labākā rokmūzikas plate, kas nākusi no krievzemes, salīdzināja pat ar leģendāro Coja grupas “Kino” pēdējiem ierakstiem [starpcitu, ja nu kāds nezina, Cojs nositās tepat Latvju zemē, ar Moskviču, cik ironiski]. Lai nu kā, šis kompaktdisks noteikt ir manu pirkumu sarakstā septembrī.

Jā, un man pie kreisās kājas, ka viņi ir no Krievijas, kaut es šo valsti diezko necienu [precizēju, valsti, ne zemi], mūzikai nedrīkst būt robežas, par to nedrīkst spriest pēc nacionalitātes un etniskās piederības, jo tā pieder visiem un nevienam, un, ja tā Tevi uzrunā, atbildi!

Oukey, tā tāda liriska atkāpe. Gaidu šos Troļļus Rīgā, visticamāk tas varētu būt nākamgad, vismaz ļoti ceru, bet gan jau, ka apciemos savus čomus Prātvētriešus un pie reizes ar ko uzdziedās kādā fabrikā. Tikko arī atausa atmiņā Zemfiras lieliskais koncerts Sapņu fabrikā, sava jaunā albuma “Spasibo” ietvaros, vēl šoziem. Vot tai ir iekšas, balss fantastiska, par dziesmām, liriku un izpildījumu nerunājot, skaisti!

HausVēl, kas septembrī saista. Precīzāk 16.09 sākas “House MD” 5. sezona. Riebeklības, izcila aktiermāksla, izcili dialogi, neparedzams scenārijs, lieliska mūzika, visu gadu interesantākais, pretrunīgākais galvenais varonis un, protams, pats Hjū Lorijs- izcilas sastāvdaļas šai narkotiskai vielai, kas tūdaļ izraisa atkarību un lomkas pēc nākamās devas. Pie tam ceturtās sezonas noslēgums bijis emocionālākais, kāds jelkad redzēts. Brīžiem fascinējos par scenāristu dotībām, šis jau sāk līdzināties īsmetrāžas kino, kas jārāda uz lielajiem ekrāniem, jo arī operatoru, skaņu režisoru, grafiskai izpildījums ir lielisks un špikošanas vērts.

Advertisements

2 Atbildes to “09.2008.”

  1. Aija A said

    Ak, jēziņ! Tad jau fiksi jāsasteidz nokavētais – neesmu skatījusies Hausu kopš pagāšgada!! [nokaunēties un ielīst stūrītī]

  2. Deimis said

    Ja vien stūrī ir kaste, kas rāda Hausu, tad droši! 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: