Weeeeekend

augusts 5, 2008

PVRau, atkal esmu nodzīvojies līdz garajām brīvdienām, t.i. beidzot šo darba dienu man priekšā sagaida piecas brīvdienas [Alelujā grafikam]. Aha, smaids pa visu ģīmi un šī diena noniekojas ašāk.

Ir doma un varēšanas un galvenais gribēšana apmeklēt Prāta vētras uzstāšanos Valmierā, pie tam Astro’n’out skaņas ausīm, tomēr, tīkamas, proti, laba fizskultūra pirms eksāmena garantēta. Un vispār, cik no Jums zina, kas ir Jānis Daliņš? Viņa vārdā stadions Valmierā saukts, kurā ceturtdien kaut kas būšot. Nu vismaz beigsies miegā slīgšana breinstormiešu skaņu pavadībā. Jādod iespēja arī citiem mūziķiem iekarot mana miega pirmo fāzi un kaut kad jau atkal R.E.M Rīgā viesosies, skaisti.

Ja reiz par pasākumiem. Joprojām kožu elkoņos un slauku siekalas appuņķotā kabatas drānā, par savu neklātbūtni Chemical brothers koncī, jejbogu gribējās, bet nesanāca. Lasīju atsauksmes, esot bijis lielisks. Jā, jā?! Hm, Daft Punk netaisās aplaimot mūs kaut kad drīzumā? Nošautos, bet to nepailaistu gar ausīm. 🙂

Nu tad tā, skaistas man brīvdienas, pateicīgus laika apstākļus un vairāk pacietības nepateikt kādam, ko nejauku. 😉 Dava!

PS. 5 e virsraktā nav tāpēc, ka puņķis iekrita klavierē un taustiņš e pielipa.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: