Pirmā palīdzība

jūlijs 26, 2008

kasteKopš vakardienas esmu sertificēts pirmās palīdzības sniedzējs, proti, esmu noklausījies 6h garu lekciju un veiksmīgi nokārtojis pārbaudes darbu, kā arī paspaidījis manekena krūtis un iepūtis tam plaušās.

Apgūstot šo visu aizdomājos, ka šādas iemaņas derētu iemācies visiem, jo tas reāli kādreiz kādam varētu glābt dzīvību, arī Tev un man [tphu, tphu, tphu un pārējas rituālistiskās muļķības]. Elementāri kaut vai kāds aizrijās, tā kā refleks, ko saucam par klepu nenostrādā, jo nevar taču ievilkt gaisu, tāpēc ir jāiejaucas kādam no malas, lai bērēs nebūtu situācijas, kad nezini, ko darīt, smieties vai raudāt pēc vārdiem “bija jau labs čalītis, žēl, ka aizrijās”.

Atkal ir cits jautājums, cik mēs katrs esam apzinīgi un vai uz ielas mierīgu sirdi nepaiesim garām kādam cietušajam [nav runa par narkomāniem un bomžiem, kas mētājas ietves malā ar kaku un čuru piepildītām bikšelēm un brīdinošu smaķeli 30 metru rādiusā], vai kādam autovadītājam, kas iebraucis STOP zīmē. Un te atkal, ja pietrūkst to zināšanu, tad dažkārt labāk neaiztikt, jo labu gribēdams bieži sanāk sadarīt tik, ko ļaunu.

Tiem, kam galīgi tumša bilde par šo visu, drīkst nedaudz palasīties.

Saudzīgu atlikušo dienu. 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: