– Dai sigaretu?! – Nesmēķēju. – Brehnja!

jūlijs 21, 2008

ļuļķisŠodien parādījusies vēlme nedaudz papukstēt, proti..

Mūsdienu pasaulē nesmēķētāji kļūst par minoritāti? Vismaz pēdējā laikā tā sāk likties, jo uz katra stūra atradīsies kāds tabakas dūmu alkstošs indivīds. Un jauki vien būtu, ja smēķētu tikai nostūros, bet paturēt vēl šiem labpatīk pieturās, pie veikalu ieejām, īsāk sakot visur, kur to neatļauj likums un drūzmējas ducis citu indivīdu. Es jau saprotu, ka cilvēkam nopīpētas zili melnas plaušas un viņam sagādā anormālas grūtības pakustēt 10 metrus nostāk, tāpēc, parasti, es pats ar skatienu “kaut tev turpmāk dzīvē veiktos un varētu atļauties visas 5as boņģika pačkas nopīpēt” patipinu maliņā.

Un tagad pats galvenais, nepārprotiet mani, neesmu pret smēķešanu un smēķētājiem, saprotu viņus, un zinu, ko dažbrīd nozīmē uzļuļķēt, jā bauda, bet runa iet par smēķētāju attieksmi, nu piedod atvaino, bet, ja tu stāvētu ar pilnām biksēm brūngana, silta prieka es ar diezvai gribētu atrasties tev blakus.

Vēl, kas ļoti kaitina. Tie streļītāji. Uz katra stūra kāds tev pajautā smēķi. Labi, ir prieks par tiem, kas to māk izdarīt pieklājīgi, ar tādām ekstrām kā “lūdzu, atvainojos, paldies, sveiki”, bet uz tādiem “daj sigaretu” uz kuru tu vēl atbildi, ka nesmēķē un tev nopakaļus atskan “brehnja vai njepizdi” vai vēl kāda pērle, gribas uzvemt ar makaroniem, kas reiz jau bijuši izvemti. + vēl rodas sajūta, vai tiešām tas ir tik neiespējami, ka kāds ar var dzīvot bez šī netikuma.

Atvainojos, ja būšu aizskaris kāda slāviskās jūtas, bet vados no pieredzes, un pārsvarā tie netaktiskākie arī ir bijuši slāvu masīva pārstāvji, protams, ka ir gadījušies arī letiņu zeļļi ar viedajiem prātiem.

Nobeigums. Neesmu ne pret smēķēšanu, ne pret kādu tautu, esmu pret attieksmi. Cienīsim viens otru, lai rodas cieņa pret Sevi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: