Krievijas ziņas – propaganda?!

jūlijs 14, 2008

cccpNeesmu biežs viesis pie TV ekrāna, bet šad tad pa ausu un acu galam, tomēr, pieķeru sevi zvilnējam dīvāna, ļaujot sevi izklaidēt priekšā šņācošai kastei. Un šad tad arī uzduros uz Krievijas ziņām, visbiežāk tās redzēt gadās pirmajā Baltijas kanālā [PBK], kas kā zināms ir nekas cits kā vecais OPT, jeb Krievijas pirmais kanāls, tik dažkārt arī var redzēt lv ziņas, protams, krievu valodā, bet runa nekur neiet, bet gan ir par oriģinālām kaimiņzemes ziņām [Vremja].

Vai nu man gadās tie īpašie izlaidumi vai arī tā ir vienmēr, bet raidījuma koncepts ir aptuveni šāds: parāda jauku pasākumu notikušo Krievzemē, kādas kopīgas apmācības kopā ar ASV, veltot ne mazums labus vārdus savu tautiešu prasmēm, par ASViniekiem ne vārda, ja nu vienīgi par to, kas viņiem neizdevās un vispār savējie ir pirmie čaļi ciemā, tad paskatāmies kā valdība sūri grūti strādā savas tautas labad, protams, Medveģevs parunājas ar kādu ministru par to, kas darīts un nedarīts, un kā tad bez Puķina pazīmēšanās savā premjera krēslā [savs diktators ir jāzina vaigā, kaut diennakts tumšajā pusē, pamodinot no trīs nedēļu plostošanas], tad Žirinovskis pa izklaidē publiku ar zemeņu tirgošanu tirdziņā un noslēdz visu uz burvīgas nots kā pensionāre Semjonovna sapelnījusi miljonus, pārdodot gurķus, kas tika marinēti šņabītī.

Nu, re mierpilna, labklājības pārpilna idille. Un cilvēki jau atkal tiek zombēti, mēdiji cenzēti, Kremlis rullē un turpina būvēt savu impēriju terorizējot gan savu tautu, gan nu jau visu Eiropu, cilājot savas dabasgāzes un naftas muskuļus. Skumji.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: