Alus Rīgas centrā

jūnijs 9, 2008

beerMan kā īstenam alus cienītājam [ne dzērājam, kaut gan visādi gadās] radās bažas, ka sākoties tūristu sezonai [tā pa īstam] šī burvīgā dzēriena cenas uzlidos gaisā kā kosmosa kuģis “Discovery” dodoties remontēt SKS tualeti, bet par lielu izbrīnu un izbrīnītu laimi, nekā, es, paldies alus dievam, kļūdos.

Kā lēš tirgus un sabiedriskās domas izpētes aģentūra A.W.Olsen & Partners, kuri tad ar ņēmās papētīt šo alus cenu stāvokli Rīgas sirdī, dzērienu varot dabūt ar par nieka viena latu [nu ja, kas tad mūsdienas ir viens lats?]. Kur, kas, kad? Vietējo aliņu pa laķiku tirgo tepat, tautās dēvētajā “vērmanītī”, jeb Vērmaņdārza alus sētā. Kalīts turpat maksājot 1,7 latvju naudiņas, ņemami, ne tā? Līdzīgas cenas arī esot alus sētā Vecrīgā, kur Cēsinieku Jums ielies pa 1,3 LVL. Vēl tiek minētas dažādas vietas, kur nedārgi var nobaudīt putojošo dzērienu, bet esmu par slinku, lai tās atreferētu, un tāda jau arī nebija galvenā doma šim visam.

Gribu pateikt, ka nedaudz paklīstot pa centra iestādēm var atrast tīri adekvātas cenas savam iemīļotajam alum, un nevajadzēs šķirties no piečuka par nieka diviem aliem, kā tas ir, piem., manis pabieži apmeklētajā t.g.i. friday.

Nu, ko, labu padzert gribu, siltu sauli zenītā un mīkstu zaļo zālienu Rīgas centra parkos. Aidā vasarā..! 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: